RCS1005F51R1CS
MFR.Part #
RCS1005F51R1CS
JLCPCB Part #
C17644429
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS