SMNR4020-1R5MT
MFR.Part #
SMNR4020-1R5MT
JLCPCB Part #
C467059
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.15A 4.45A 45mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS