SMHT4020-150MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMHT4020-150MT
JLCPCB Part #
C46469589
Package
SMD,4x4mm
Description
15uH 1A 2.1A 400mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS