SMNR4020-68UH
MFR.Part #
SMNR4020-68UH
JLCPCB Part #
C135265
Package
SMD,4x4mm
Description
1.38Ω 600mA 620mA 68uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS