SMMS0620-6R8M
MFR.Part #
SMMS0620-6R8M
JLCPCB Part #
C2908519
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
110mΩ 2.9A 4A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors