SMCM100906-251
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMCM100906-251
JLCPCB Part #
C20417165
Package
SMD-4P,10x8.7mm
Description
-40℃~+125℃ 2 250uH@100kHz 2A 35mΩ 80V 970Ω@10MHz SMD-4P,10x8.7mm Common Mode Filters ROHS