RCS2012F23R7CS
MFR.Part #
RCS2012F23R7CS
JLCPCB Part #
C4137119
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS