RCS2012F23R2CS
MFR.Part #
RCS2012F23R2CS
JLCPCB Part #
C17406634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS