RCS2012F2R7CS
MFR.Part #
RCS2012F2R7CS
JLCPCB Part #
C4234685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS