RCS1005F202CS
MFR.Part #
RCS1005F202CS
JLCPCB Part #
C17622641
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS