RCS2012F28R7CS
MFR.Part #
RCS2012F28R7CS
JLCPCB Part #
C17267756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS