GR478M035O25RR0VZ2FPD
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR478M035O25RR0VZ2FPD
JLCPCB Part #
C45090
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 35V 4700uF ±20% 插件,D25xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS