KM825M400G13RR0EH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM825M400G13RR0EH2FP0
JLCPCB Part #
C47906
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 13mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm 8.2uF ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS