KS226M035D07RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KS226M035D07RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C2842414
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 35V 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS