KM228M016J20RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM228M016J20RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C44573
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 16V 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS