RCS2012F822CS
MFR.Part #
RCS2012F822CS
JLCPCB Part #
C4009243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS