RP164PJ5R1CS
MFR.Part #
RP164PJ5R1CS
JLCPCB Part #
C19615587
Description
4 5.1Ω 62.5mW 8 ±300ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS