RC0805FR-133R32L
MFR.Part #
RC0805FR-133R32L
JLCPCB Part #
C6378685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS