RC1608F8251CS
MFR.Part #
RC1608F8251CS
JLCPCB Part #
C17666390
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS