RPS104PJ470CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RPS104PJ470CS
JLCPCB Part #
C19275818
Package
0804
Description
4 47Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS