RC2012J434CS
MFR.Part #
RC2012J434CS
JLCPCB Part #
C3986104
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS