RCS1005F3402CS
MFR.Part #
RCS1005F3402CS
JLCPCB Part #
C4230159
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS