ERJ-P06F3243V
MFR.Part #
ERJ-P06F3243V
JLCPCB Part #
C4086231
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS