RC2012F7873CS
MFR.Part #
RC2012F7873CS
JLCPCB Part #
C3975531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS