RC1005F4122CS
MFR.Part #
RC1005F4122CS
JLCPCB Part #
C17183343
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS