RC2012F4873CS
MFR.Part #
RC2012F4873CS
JLCPCB Part #
C3929305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS