RC2012F1873CS
MFR.Part #
RC2012F1873CS
JLCPCB Part #
C4192880
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS