RCS1608F244CS
MFR.Part #
RCS1608F244CS
JLCPCB Part #
C17394147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS