RC1005F240CS
MFR.Part #
RC1005F240CS
JLCPCB Part #
C3933239
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS