RC0402F3571CS
MFR.Part #
RC0402F3571CS
JLCPCB Part #
C17599264
Description
-55℃~+125℃ 3.57kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS