RCS0603J4R3CS
MFR.Part #
RCS0603J4R3CS
JLCPCB Part #
C17518089
Description
-55℃~+125℃ 4.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS