RC0402F1R07CS
MFR.Part #
RC0402F1R07CS
JLCPCB Part #
C17217433
Description
-55℃~+125℃ 1.07Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS