E36D630HPN333MC79U
MFR.Part #
E36D630HPN333MC79U
JLCPCB Part #
C3815996
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 11.2mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 33000uF 50.8mm 63V 79mm 9.85A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS