E92F351VND102MA65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E92F351VND102MA65U
JLCPCB Part #
C3723852
Package
Plugin,D35xL67.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 107mΩ@120Hz 22.5mm 350V 35mm 5000hrs@85℃ 5A@120Hz 67.5mm ±20% 插件,D35xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS