ETOR501CTH681ME54U
MFR.Part #
ETOR501CTH681ME54U
Description
-40℃~+105℃ 206mΩ@120Hz 31.8mm 500V 680uF 76.2mm 9.1A@3kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS