E32D350CPS564MEM9U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D350CPS564MEM9U
JLCPCB Part #
C3813031
Package
Bolt,D76.2xL219.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.56F 2000hrs@105℃ 219.08mm 31.75mm 35V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL219.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS