E36D401LGS332MDB5U
MFR.Part #
E36D401LGS332MDB5U
JLCPCB Part #
C3815659
Package
Bolt,D63.5xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 115mm 2000hrs@85℃ 3300uF 400V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS