EMVY100ARA222MKG5S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMVY100ARA222MKG5S
JLCPCB Part #
C2166473
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12.5mm 16mm 2200uF 5000hrs@105℃ 950mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS