ELXS161VSN102MR25S
MFR.Part #
ELXS161VSN102MR25S
JLCPCB Part #
C1607272
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 160V 25mm 3.75A@50kHz 30mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS