E36D151HPN232KCA5U
MFR.Part #
E36D151HPN232KCA5U
JLCPCB Part #
C3815294
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 150V 2000hrs@85℃ 22.22mm 2300uF 50.8mm ±10% Bolt,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS