EPAG451ELL151MM45S
MFR.Part #
EPAG451ELL151MM45S
JLCPCB Part #
C1605074
Package
Plugin,D18xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 150uF 18mm 2000hrs@105℃ 450V 45mm 7.5mm 810mA@120Hz ±20% 插件,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS