EKHJ451VSN381MR51M
MFR.Part #
EKHJ451VSN381MR51M
JLCPCB Part #
C6547709
Package
Plugin,D30xL53.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.81A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 380uF 450V 53.5mm ±20% 插件,D30xL53.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS