E36D401LPN341TCA5U
MFR.Part #
E36D401LPN341TCA5U
JLCPCB Part #
C6189760
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 22.2mm 340uF 400V 50.8mm Bolt,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS