ELXG500VSN332MR30S
MFR.Part #
ELXG500VSN332MR30S
JLCPCB Part #
C1650470
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.836A@100kHz 10mm 30mm 30mm 3300uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS