E37X501CPN182MDA5U
MFR.Part #
E37X501CPN182MDA5U
JLCPCB Part #
C3812530
Package
Bolt,D63.5xL106mm
Description
-40℃~+85℃ 106mm 15000hrs@85℃ 1800uF 28.6mm 500V 56mΩ@120Hz 63.5mm 8.2A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL106mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS