EMZA500ARA221MJA0G
MFR.Part #
EMZA500ARA221MJA0G
JLCPCB Part #
C525842
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 335mA@120Hz 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS