E37F401CPN822MFB7U
MFR.Part #
E37F401CPN822MFB7U
JLCPCB Part #
C3813730
Package
Bolt,D89xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 11mΩ@120Hz 23.8A@120Hz 31.75mm 400V 5000hrs@85℃ 8200uF 89mm ±20% 螺栓,D89xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS