EMVE100GDA332MLH0S
MFR.Part #
EMVE100GDA332MLH0S
JLCPCB Part #
C1845464
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16.5mm 16mm 2000hrs@105℃ 3300uF ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS