E36D451HPN222TEA5U
MFR.Part #
E36D451HPN222TEA5U
JLCPCB Part #
C20232945
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 2200uF 31.8mm 450V 76.2mm Bolt,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS