E36D451HPS282MDB7U
MFR.Part #
E36D451HPS282MDB7U
JLCPCB Part #
C3813608
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 117mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 2800uF 450V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS